Styrelsen

Kontaktuppgifter och information om styrelsen för Brf Mälarblick. Har ni frågor eller funderingar, kontakta oss gärna via e-post på styrelsen@brfmalarblick.se. Första onsdagen i varje månad (februari-maj och september-november) håller vi öppet hus dit alla är välkomna för att träffa oss.

Styrelsemedlemmar

Tommy Sjöberg (Ordförande, Bygg, Ekonomi)

Telefon: +46 (0)707-22 65 65

E-post: tommy.sjoberg@brfmalarblick.se

Katarina Ellström (Vice ordförande, Mark & Trädgård, Ekonomi)

Telefon: +46 (0)70-273 99 45

E-post: katarina.ellstrom@brfmalarblick.se

Emelie Jansson (Ledamot, Sekreterare)

Telefon: +46 (0)72-536 20 37

E-post: emelie.jansson@brfmalarblick.se

Klas Johnsson (Ledamot, Bygg, Bygglov)

Telefon: +46 (0)70-610 10 73

E-post: klas.johnsson@brfmalarblick.se

Daniel Naruszewicz (Ledamot, Bygg, Bygglov)

Telefon: +46 (0)73-623 61 24

E-post: daniel.naruszewicz@brfmalarblick.se

Peter Nilsson (Ledamot, Kommunikation)

Telefon: +46 (0)73-248 23 73

E-post: peter.nilsson@brfmalarblick.se

Bengt Orre (HSB-ledamot)

E-post: bengt.orre@brfmalarblick.se

Förvaltare

Mathias Axner Serrander

Telefon:  08-608 68 00

E-post: mathias.axnerserrander@hsb.se