Kontaktuppgifter och information om styrelsen för Brf Mälarblick. Har ni frågor eller funderingar, kontakta oss gärna via e-post på styrelsen@brfmalarblick.se. Första onsdagen i varje månad håller vi öppet hus dit alla är välkomna för att träffa oss.

Brev kan skickas till: Brf Mälarblick, Styrelsen, Myrstuguvägen 149, 143 32  Vårby.

 

Styrelsemedlemmar

Ordförande / Bygg - Brand - Säkerhet

Tommy Sjöberg

Telefon: +46 (0)707-22 65 65

E-post: tommy.sjoberg@brfmalarblick.se

 

 

Vice ordförande - Information

Katarina Ellström

Telefon: +46 (0)70-273 99 45

E-post: katarina.ellstrom@brfmalarblick.se

 

 

 

Ekonomi

Tommy Sjöberg      +46 (0)707-22 65 65

Katarina Ellström  +46 (0)70-273 99 45

 

Sekreterare

Ulla Olsson Engström

Telefon: +46 (0)764-01 55 30

E-post: ulla.oe@brfmalarblick.se

 

 

Mark - Trädgård

Lilian Berglund

Telefon: +46 (0)706-86 86 06

E-post: lilian.berglund@brfmalarblick.se

 

 

 

Bygg Bygglov

Klas Johnsson

Telefon: +46 (0)70-610 10 73

E-post: klas.johnsson@brfmalarblick.se

Ledamot/Bygg/Bygglov

 

Daniel Naruszewicz

Telefon: +46 (0)73-623 61 24

E-post: daniel.naruszewicz@brfmalarblick.se

Ledamot/Bygg/Bygglov

 

 

 

Kommunikation

Peter Nilsson

Telefon: +46 (0)73-248 23 73

E-post: peter.nilsson@brfmalarblick.se

Ledamot/Kommunikation

 

 

HSB-ledamot

Bengt Orre

E-post: bengt.orre@brfmalarblick.se

 

 

 

Förvaltare

Mathias Axner Serrander

Telefon:  08-608 68 00

E-post: mathias.axnerserrander@hsb.se